NL Doet

18 januari 2024


We zijn dankbaar voor en trots op de vele vrijwilligers die onze vereniging bij eerdere initiatieven van NL Doet hebben geholpen. Ook dit jaar kun je de handen (weer) uit de mouwen steken en een (zeer gewaardeerde!) bijdrage leveren aan onze vereniging. Zowel leden als niet-leden (gewoon, omdat je iets wilt doen voor jouw buurt of dorp) zijn van harte welkom. Voor de inwendige mens wordt uiteraard gezorgd.

NL Doet is dit jaar op vrijdag 15 en zaterdag 16 maart. Vrijdag kun je komen helpen tussen 18.30 uur en 21.30 uur en zaterdag tussen 09.00 uur en 12.00 uur. Leden van onze vereniging kunnen zich aanmelden bij Corinne of via de KNLTB clubapp. Niet-leden bij Corinne Hartog via [email protected]. Ook als je nog vragen hebt, kun je contact opnemen met Corinne.

Hopelijk tot ziens op 15 en/of 16 maart!

Nieuwscategorieën